Mróz wydaje kolejną książkę

31 stycznia do księgarń trafi najnowsza powieść Remigiusza Mroza „Nieodnaleziona”.  Będzie to już 26 powieść pisarza (Pan Remigiusz szybciej pisze, niż ja czytam 🙂 i tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z thrillerem psychologicznym.

mroznowa

Książkę poleca sama  Tess Gerritsen : „Cały świat czytał Stiega Larssona, potem Jo Nesbo, a teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza”. Coś w tym chyba jest, bo poza oczywistym wydaniem książki w Polsce, trwają prace nad ukazaniem się tytułu na całym świecie!

Tym razem bohaterem książki jest Damian Werner, któremu 10 lat temu zaginęła narzeczona. I gdy wydaje się, że bohater pogodził się już z jej stratą pewnego dnia niespodziewanie trafia na ślad ukochanej w sieci – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?
Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego…

Szykuje się zatem fajna książka z dreszczykiem 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s