B.A. Paris przyjeżdża do Polski

Na tę wiadomość z pewnością czekali liczni miłośnicy B.A. Paris w naszym kraju. Brytyjska pisarka, znana dzięki powieści „Za zamkniętymi drzwiami”, przyjeżdża do Polski.

ba-paris-polska1

Pisarka odwiedzi Warszawę i Kraków. W piątek 23 lutego, o godz. 18:00, zaplanowano spotkanie w warszawskim EMPiK Junior. Z kolej w sobotę 24 lutego, o godz. 16:00, Paris zawita do krakowskiej księgarni Świat Książki w Centrum Handlowym Serenada. Wizyta zbiegnie się z premierą nowego thrillera autorki, pt. „Na skraju załamania”.Główną bohaterką najnowszej książki jest Cass Anderson, która nie udziela pomocy kobiecie w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie. Teraz nieznajoma nie żyje, a  od feralnej nocy Cass czuje, że jest nieustannie obserwowana.  Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, czy gdzie zaparkowała samochód.

Jedno jest pewne szykuje się kolejna pełna napięcia książka. Jednak czy powtórzy sukces  „Za zamkniętymi drzwiami” to się dopiero okaże. Poprzedni thriller Polscy czytelnicy  pokochali i przyjęli z otwartymi ramionami.  Powieść nabyło w naszym kraju blisko 200 tysięcy osób, a przez prawie rok „Za zamkniętymi drzwiami” nie schodziło z listy bestsellerów Empiku.

Co ciekawe, pomysł na książkę dostarczyło samo życie. „Kilka lat temu miałam przyjaciółkę, który wydawała się mieć idealne małżeństwo, ale była jedna lub dwie rzeczy, które sprawiły, że zastanawiałam się, czy mąż jej nie ‚kontroluje’. Moja wyobraźnia poczyniła wielki krok i tak narodził się pomysł na książkę” – komentuje B.A. Paris.

źródło:booklips.pl

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s