Literacki debiut Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska powraca! Tym razem nie z nową płytą a … książką. Inspirację do powstania książki stanowiły krótkie filmiki zamieszczane przez wokalistkę na Instagramie z hasztagiem #ajazemjejpowiedziala, w których artystka w zabawny sposób komentowała otaczającą ją rzeczywistość.

katarzyna-nosowska-a-ja-zem-jej-powiedziala-przedsprzedaz-1180x708

Według informacji, do jakich dotarła redakcja Onetu książka zatytułowana „A ja żem jej powiedziała” będzie zawierać pięćdziesiąt tekstów utrzymanych w żartobliwym tonie, tak charakterystycznym dla publikowanych przez wokalistkę treści na Instagramie. Historyjkom mają towarzyszyć ilustracje dopełniające całości. Katarzyna Nosowska śmiało komentuje aktualne wydarzenia w Polsce, zarówno te dotyczące show-biznesu, polityki jak i życia codziennego.

Książka ukaże się 23 maja nakładem wydawnictwa Wielka Litera. To pierwsza publikacja znanej wokalistki, choć ta w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie odżegnuje się od określania jej debiutem literackim:

„Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu.”

źródło:niestatystyczny.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s